metallolom.kiev.ua logo

+380 (63) 892 28 30
(Чорний брухт від 3 тонн)

Ціна на металобрухт в Києві

Вид брухтуОпис металобрухтуЦіна за тонуЗасміченість
3Габаритний важкий брухт50003%
500Негабаритний важкий брухт48004%
501Листовий, побутовий брухт47005%
509Оцинкований брухт40005%
503Стружка сталева15005%
Ціна на металобрухт сьогодні

Актуальна ціна металобрухту

Актуальна ціна прийому металобрухту в Києві та Київській області встановлюється за двома основними критеріями: ринкова вартість та якість самого металобрухту. В основі прайс-листа кожного переробника лежить затребуваність металу на ринку, розцінки на брухт та стан самої сировини. Ціна на металобрухт сьогодні залежить не лише від встановлених стандартів, а й від політики самого переробника. Якщо хочете здати металобрухт, необхідно звертатися до безпосереднього переробника, який працює за більш привабливими цінами. Саме тому наші розцінки вищі за ринкові. Вище наведено прайс-лист із актуальною вартістю прийому металобрухту. Ми приймаємо практично будь-який вид металобрухту. Якщо Ви не побачили в прайсі, що хочете здати, зв’яжіться з нами, ми вкажемо вартість даного брухту в телефонному режимі. Наш телефон  ☎️+380 (63) 892 28 30

Що впливає на ціну прийому металобрухту

Вартість 1 кг металобрухту залежить від наступних факторів:

  • Категорія металобрухту. Існує дві основні групи: кольоровий брухт та чорний метал. Вартість кольорових сплавів набагато вища, тому що вони рідше зустрічаються, а ось чорний металобрухт можна знайти в будь-якому господарстві, що відбивається на ціні металобрухту.
  • Чистота. Наявність хімічних домішок знижує вартість викупу, оскільки під час переробки важливо збереже весь набір фізичних якостей і змінити склад.
  • Відсоток засмічення. Дана характеристика відіграє одну з найбільш важливих характеристик при формуванні ціни на метал за кілограм/тонну, тому що все механічне сміття належить видалити з металобрухту.

Прийом металу за ціною за 1 кг сьогодні залежить не тільки від основних критеріїв, але може включати і ряд додаткових аспектів. Наприклад, для деяких видів чорного металобрухту встановлено обмеження за габаритами, і здати такий металобрухт можна лише за умови дотримання всіх вимог.