metallolom.kiev.ua logo

+380 (63) 892 28 30
(Чорний брухт від 3 тонн)

Вивіз металобрухту у Києві та Київській області

Невід’ємною частиною екологічного руху в усьому світі є вивезення металобрухту. Це зумовлено тим, що такі дії сприяють зменшенню кількості відходів, які становлять загрозу для довкілля. Крім того, окрім турботи про природу, вивезення металу дозволяє також і непогано заробити.

Компанія MetalProm надає повний спектр послуг із самовивезення металевих відходів. Основний принцип нашої роботи – чесність та прозорість. Переконатись у цьому особисто зможе кожен наш клієнт.

Переваги вивезення металобрухту

Як ми вже говорили, вивезення металобрухту є не лише екологічно важливою процедурою, а й може принести дуже суттєву економічну вигоду. Крім того, такий захід має ще кілька супутніх переваг, до яких належать:

  1. Звільнення місця на виробництві

Накопичення металевих відходів на виробництві може призвести до  скорочення продуктивності. Самовивіз металобрухту силами компанії MetalProm дозволить звільнити таке необхідне місце та підвищити ефективність роботи вашого підприємства.

  1. Відповідність вимогам законодавства

Вивіз металевого брухту є обов’язковою вимогою законодавства у більшості країн світу, у тому числі й в Україні. Несвоєчасне виконання такої процедури може спричинити накладення штрафних санкцій з боку державних органів.

  1. Зниження ризику травм.

Накопичення металевих відходів на виробництві може спричинити виникнення пожеж або отримання працівниками підприємства виробничих травм. Купівля та вивіз металобрухту співробітниками нашої компанії дозволять знизити ризик виникнення неприємних ситуацій. А це, у свою чергу, позитивно позначиться на безпеці працівників та виробничих процесах загалом.

Таким чином, вивезення металобрухту в Київській області та в цілому по Україні можна розглядати не лише як глобальну турботу про навколишнє середовище, а й як один із способів ефективної організації виробничих процесів на підприємстві.

Вивіз металобрухту

Етапи вивезення металобрухту

Прийом та вивіз металобрухту включає наступні основні етапи:

  • пошук підрядної організації. «Куплю металобрухт. Самовивіз» – оголошень з таким заголовком можна зустріти сотні, якщо навіть не тисячі. Однак не кожен такий підрядник зможе забезпечити безпеку такої процедури і тим більше запропонувати хорошу ціну за ваш метал. Тому якщо вам потрібне вивезення металобрухту за найкращою ціною, звертайтеся за допомогою до нашої компанії;
  • оцінка обсягу та якості металевих відходів. Для цього наш фахівець виїжджає на ваш об’єкт, проводить огляд та попередню оцінку вашого брухту;
  • транспортування. Строго обумовлений час, на ваш об’єкт прибуде машина нашої компанії. У нашому автопарку є техніка різної вантажопідйомності, що дозволяє приймати металобрухт з вивозом у різних, навіть найбільших обсягах;
  • зважування. Ми зважуємо брухт чорних металів тільки в присутності клієнта або уповноваженої ним особи. Таким чином, процедура купівлі металобрухту із самовивозом відбувається максимально чесно та прозоро по відношенню до наших клієнтів;
  • розрахунок. Ми оплачуємо металевий брухт відразу і зручним для клієнта способом — готівкою, переказом на банківську картку або р. рахунок підприємства.

Як бачите, вивезення та прийом металу від компанії MetalProm — це швидко, безпечно та чесно. 

Залишилися питання щодо того, як продати метал із самовивозом? Зв’яжіться з нашим фахівцем будь-яким зручним для вас способом. Наш співробітник надасть всю інформацію, що вас цікавить, і оформить заявку на зручний для вас час.