metallolom.kiev.ua logo

+380 (63) 892 28 30
(Чорний брухт від 3 тонн)

Прийом автолому в Києві та області за найкращою ціною

Однією з найпоширеніших послуг на ринку вторинної сировини є прийом авто в металобрухт. Особливо актуально це стає на тлі чуток про заборону виїзду на дорогу транспортних засобів віком від 15 років. Щоб ви підійшли до цього у всеозброєнні, ми зібрали для вас найбільш корисну інформацію про дану послугу в нашій сьогоднішній статті.

Переваги здачі машини на металобрухт

Утилізація автомобілів на металобрухт має безліч переваг як для власників автомобілів, так і для навколишнього середовища та суспільства в цілому.

До основних переваг прийому авто на металобрухт відносяться:

 1. Збереження екології та природних ресурсів. 

Прийом автомобільного брухту дозволяє зменшити кількість металевих відходів на звалищах. Також розбирання автомобілів на частини та переробка цінних матеріалів сприяють збереженню природних ресурсів, таких як метали та нафта.

 1. Економічна вигода. 

Прийом автомобільного брухту дозволяє отримувати вторинну сировину, яка може бути використана у виробництві нових автомобілів та інших виробів. Крім того, здати кузов авто на металобрухт — це означає отримати досить добрі гроші за свою стару машину.

 1. Безпека. 

Старі та пошкоджені автомобілі можуть стати причиною аварій на дорогах, а також становити небезпеку через різні хімічні та токсичні речовини, що містяться в них. Так, наприклад, якщо ви вирішите здати «Москвич» 2141 на металобрухт, то зможете трохи знизити ризик виникнення таких подій.

 1. Звільнення корисної площі. 

Старі та несправні автомобілі займають місце не лише на дорогах, а й у гаражах їхніх власників. Утилізація таких машин дозволяє звільнити корисну площу для особистих потреб та знизити негативний вплив на міську інфраструктуру.

 1. Зменшення витрат на обслуговування. 

Старі автомобілі вимагають постійного обслуговування та ремонту, що може стати значним навантаженням на бюджет їхніх власників. Вивезення авто на металобрухт дозволить уникнути додаткових витрат.

Як бачите, прийом автомобільного брухту є ефективним способом утилізації старих автомобілів, який приносить користь як їхнім власникам, так і інфраструктурі загалом.

(Утилізація авто)

Особливості утилізації авто

Здати машину в чермет – це досить складна процедура, яка має свої особливості. Ось лише деякі з них:

 1. Необхідність пред’явлення документів. 

При здачі авто на металобрухт необхідно пред’явити документи на автомобіль, а саме: свідоцтво про реєстрацію, технічний паспорт та страховий поліс. Ці документи допоможуть переконатися компанії-приймачу в тому, що автомобіль належить дійсно вам.

 1. Прибирання особистих речей.

Перед передачею автомобіля на утилізацію необхідно переконатися, що з автомобіля було видалено всі особисті речі, такі як: предмети особистої гігієни, одяг, цінні речі, документи, мобільні телефони, навігатори тощо.

 1. Перевірка авто на наявність небезпечних матеріалів.

Якщо ви вирішили продати машину на металобрухт, то вам варто врахувати той факт, що під час прийому виконується перевірка авто на наявність небезпечних матеріалів, таких як акумулятори, олія, паливо тощо. Ці матеріали повинні бути видалені до утилізації, щоб уникнути подальшого забруднення навколишнього середовища.

 1. Розбирання та утилізація.

Після прийому автомобіля на утилізацію, його розбирають на частини та віддають на переробку. Різні компоненти автомобіля, такі як металеві частини, скло та пластик, можуть бути перероблені та використані повторно в інших виробничих процесах.

 1. Отримання свідоцтва про утилізацію.

Після прийому автомобіля, його власник може отримати свідоцтво про утилізацію, яке підтверджує, що автомобіль був утилізований відповідно до вимог законодавства.

З усього вищевикладеного можна зробити висновок, що просто прийти і сказати «хочу здати машину на металобрухт» — це навряд чи вийде. До цієї процедури необхідно підійти з усією відповідальністю. Тільки в такому випадку ви зможете уникнути зайвих проблем та отримати максимальну ціну за свій транспортний засіб.

Як формується ціна при прийомі авто на металобрухт?

Ціна авто на металобрухт формується виходячи з таких основних факторів:

 1. Поточна ситуація на металургійному ринку. 

Наприклад, ціна на метал може збільшуватися або зменшуватися залежно від попиту та пропозиції.

 1. Тип автомобіля.

Автомобілі старіших моделей мають, як правило, нижчу вартість приймання, ніж нові транспортні засоби. Так, наприклад, якщо ви вирішили здати «Газель» на металобрухт, то ціна її буде дещо нижчою, ніж вартість прийому «Спринтера» аналогічної вантажопідйомності.

 1. Стан автомобіля.

Транспортні засоби на ходу та з мінімальними пошкодження кузова матимуть більш високу вартість, ніж автомобілі, які повністю вийшли з ладу або на конструкції яких проглядаються явні сліди корозії.

 1. Вага. 

Ціна на металобрухт також залежить від ваги металу, який можна отримати з автомобіля. Чим більше металу може бути перероблено, тим вищою буде вартість прийому транспортного засобу.

 1. Відстань від місцезнаходження ТС до пункту прийому.

Якщо автомобіль потрібно транспортувати на велику відстань, то це трохи знизить кінцеву вартість його прийому. Це пов’язано з тим, що компанія, яка займається утилізацією транспортних засобів, відніме від загальної суми вартість доставки машини.

Щоб здати машину на металобрухт за найкращою ціною, рекомендуємо звернутися до сертифікованого пункту прийому металобрухту, який здійснить оцінку автомобіля та розрахує його вартість на основі поточних ринкових цін. Якщо ви читаєте цю статтю, ви вже знайшли таку компанію.

MetalPro вже протягом багатьох років займається прийомом різних транспортних засобів на утилізацію. Наші фахівці оперативно розрахують вартість вашого автомобіля і назвуть аргументовану його вартість. Тепер вам не потрібно більше шукати пункти прийому або давати оголошення на кшталт «Продам Москвич на металобрухт». Телефонуйте нам або особисто приїжджайте на адресу: Київ, вул. Бориспільська 19 і отримайте вичерпну консультацію з усіх питань, що вас цікавлять.