metallolom.kiev.ua logo

+380 (63) 892 28 30
(Чорний брухт від 3 тонн)

Прийом чермета в Києві: переваги та нюанси процедури

В інтернеті, або просто на найближчому стовпі, часто можна зустріти оголошення типу «Куплю чермет». Що за «звір» цей чермет, яка його ціна і навіщо його взагалі купують — про це та багато іншого ми розповімо вам у нашій сьогоднішній статті.

Що таке чермет і як його використовують?

Чермет — це металеві відходи, які утворюються у процесі виробництва та використання металевих виробів. Якщо сказати простіше, чермет — це металобрухт: обрізки, металева стружка, невикористані частини або вироби, які втратили свою початкову функціональність і більше не можуть використовуватись у своєму первісному вигляді.

Навіщо приймають і як використовують надалі брухт чермета? Він може бути перероблений для створення нових металевих виробів. Це робить його цінним ресурсом для металургійної промисловості та економіки загалом.

До даної категорії брухту відносяться будь-які вироби та виробничі відходи із заліза та сплавів на його основі — сталь, чавун, феросплави. Як ви самі розумієте, конструкції з цих матеріалів оточують нас усюди. Ось чому прийом чермета є настільки популярною та поширеною послугою.

(пресуємо чермет)

Переваги приймання чермета

Скупка чермета, як і його продаж, приносить користь у вигляді матеріальної вигоди не лише приймальнику та продавцю, а й суспільству загалом. Так, наприклад, переробка металевих відходів має безліч переваг, включаючи:

 1. Екологічна вигода.

Якщо ви вирішили продати чермет, то знайте, що переробка металевих відходів дозволяє скоротити їхню загальну кількість і, таким чином, зменшити негативний вплив виробництва на екологію. Переробка металу також дозволяє знизити споживання природних ресурсів, таких, як залізна руда.

 1. Економічна вигода.

Утилізація металобрухту на металургійних підприємствах — чудовий спосіб суттєво скоротити витрати на виробництво виробів із металу. Це пов’язано з тим, що процес переробки вторинної сировини вимагає менше енерговитрат, ніж виробництво металевих виробів із залізняку. 

 1. Соціальне значення.

Переробка металевих відходів дозволяє створити нові робочі місця та сприяє розвитку економіки регіону. Саме тому здати чермет — це вигідно не лише для вас, а й для суспільства загалом.

 1. Якість продукції.

Використання переробленого металу дозволяє виробляти якісніші вироби. Це пов’язано з тим, що брухт металу проходить більш ретельне очищення та обробку, ніж первинна сировина.

Іншими словами, чермет — це цінний ресурс, який має важливе значення для підтримки життєздатності економіки та інфраструктури суспільства загалом.

Як відбувається процес прийому брухту чорних металів?

Перш ніж ми розповімо вам про те, в залежності від чого формується сьогодні ціна чермета, хотілося б сказати кілька слів про саму процедуру прийому. У більшості випадків, вона включає кілька основних етапів:

 1. Виїзд спеціаліста компанії з прийому брухту до місця його зберігання.
 2. Попередня оцінка якості. Чорний метал оцінюється якість, визначається його тип і відсоток чистоти. Також фахівець скаже вам, чому приймають чермет і озвучить приблизну вартість вашої партії.
 3. Очищення брухту. Що вартість тонни чермета була максимально вигідною для вас, рекомендуємо попередньо очистити його від небажаних матеріалів, таких як пластик, гума та дерево.
 4. Транспортування брухту до пункту прийому. Ви можете зробити це самостійно, або здати чорти з вивезенням. За великих обсягів металевих відходів ми надаємо цю послугу абсолютно безкоштовно.
 5. Зважування. Після доставки брухту до приймання, він зважується на терезах і визначається його загальна вага.
 6. Підтвердження вартості. Після зважування клієнту надається інформація про поточну ціну чермета та очікувану суму винагороди.
 7. Розрахунок. Ця процедура може бути здійснена кількома способами — готівкою, переказом на картку або банківський рахунок підприємства.

Загалом процес прийому брухту чорних металів досить стандартний. Однак може відрізнятися залежно від конкретного пункту прийому, а також регіональних нормативів та правил.

Зазначимо, що якщо ви хочете продати чермет, слід звертатися тільки до надійного та ліцензованого пункту прийому. Так ви зможете гарантувати безпеку співробітництва та отримати максимально вигідну ціну за свій товар. 

Як формується ціна на чермет?

Нарешті ми підібралися до найцікавішого — питання, від чого залежить ціна брухту чермета. Відповідаємо. 

На формування вартості металевих відходів впливають такі фактори:

 1. Поточна ринкова ціна на метал. 

Якщо ціна на метал на біржі підвищується, то ціна тони чермета збільшуватиметься.

 1. Відсоток чистоти.

Чим вищий відсоток чистоти, тим вища ціна на чермет. Наприклад, чорний метал із високим вмістом різного сміття буде продаватися дешевше, ніж чистий, без сторонніх домішок, брухт.

 1. Тип металу.

Ціна на чермет може також змінюватись в залежності від типу металу Так, наприклад, сталь коштуватиме дорожче заліза або чавуну.

 1. Курс валют.

Вартість чермета може бути також піддана впливу змін курсу валют.

 1. Попит та пропозиція. 

Якщо попит на чермет вищий за пропозицію, то ціна може збільшуватися. У разі коли пропозиція перевищує попит — вартість металевих відходів знижуватиметься.

Отже, з усього вищевикладеного, можна зробити висновок, що вартість чермета може змінюватися в залежності від безлічі факторів. Тому, щоб отримати кращу ціну за свій брухт, рекомендується стежити за ринком металів і звертатися тільки в nbsp; надійні та перевірені пункти прийому. Один із таких — приймання чермета компанії «MetalProm».

Щоб отримати додаткову консультацію або дізнатися про актуальну вартість брухту чорних металів, зв’яжіться з нашим менеджером будь-яким зручним для вас способом. Наш спеціаліст докладно відповість на всі питання, що вас цікавлять, і оформить заявку на самовивіз на зручний для вас час.

Прийом чермета у Києві та Київській області — це лише «MetalProm».