metallolom.kiev.ua logo

+380 (63) 892 28 30
(Чорний брухт від 3 тонн)

Прийом брухту чавуну в Києві за найкращою ціною

Одним із видів вторинної сировини, яка включає старі та непотрібні металеві вироби, є брухт чавуну. У Києві існує безліч компаній з прийому та переробки даного виду брухту. Однак лише MetalPro може гарантувати повну відповідність даної процедури нормам чинного законодавства та максимально вигідну для клієнтів ціну. Ми знаємо все про прийом брухту чавуну і поділимося з вами своїми знаннями.  

Переваги прийому брухту чавуну

Насамперед слід зазначити, що скуповування чавуну — це вигідний та екологічний спосіб утилізації металевих відходів. Він дозволяє не лише позбутися непотрібних металевих виробів, але й отримати додатковий дохід.

Також дана процедура має цілу низку переваг, які роблять її досить затребуваною послугою не лише в Україні, а й у всьому світі:

  1. Економія ресурсів. 

Одна з головних переваг прийому брухту чавуну полягає у можливості повторно використовувати вже існуючі ресурси. Чавун є цінним металом і його переробка може значно знизити потребу у використанні нових матеріалів.

  1. Зменшення відходів. 

Здати чавунний брухт у пункт прийому означає зменшити кількість відходів, що потрапляють на звалище. Таким чином, покращується екологічна ситуація в регіоні, що особливо важливо в умовах постійного розширення міст та збільшення кількості населення.

  1. Економічна вигода. 

При вивезенні чавуну та його переробці скорочується потреба у новій сировині, що знижує її вартість. Крім того, податки на прийом та переробку відходів часто набагато нижчі, ніж на виплавку металу з нових матеріалів.

  1. Створення нових робочих місць. 

Процес прийому та переробки відходів чавуну створює нові робочі місця. Це важливо для соціально-економічного розвитку регіонів та допомагає скоротити безробіття.

  1. Підвищення якості продукції. 

Використання переробленого чавуну може підвищити якість продукції, яка виробляється з нього. Це пов’язано з тим, що перероблений метал має більш високі технічні властивості, ніж сировина первинного виробництва.

Таким чином, прийом брухту чавуну має безліч переваг, які пов’язані не тільки з економічними вигодами, а й з екологічною та соціальною значимістю даного процесу.

(виплавка чавуну)

Як відбувається процедура прийому брухту чавуну?

Щоб отримати максимально високу ціну за брухт чавуну, необхідно не лише добре орієнтуватися на ринку металів, а й знати нюанси процедури прийому. Так, наприклад, скуповування чавунного брухту, ціна на який залежить від багатьох факторів, включає кілька основних етапів:

  • попередній огляд та оцінка спеціалістом компанії з прийому металевих відходів партії брухту, який планується здати;
  • транспортування металу до пункту прийому. Зробити це можна самостійно або скористатися послугою самовивезення. За великих обсягів брухту ця послуга надається безкоштовно;
  • зважування партії металу;
  • визначення остаточної ціни чавунного металобрухту. Лом чавуну поділяють на кілька видів залежно від якості та стану. Металеві відходи високої якості, що не мають ознак корозії та інших дефектів, коштуватимуть дорожче. Ціна на метал низької якості, який містить різні домішки (пісок, глину, іржу) буде дещо нижчою;
  • розрахунок, який виконується відразу на місці, будь-яким зручним для клієнта способом — готівкою, на банківську картку або розрахунковий рахунок юридичної особи.

На цьому робота з клієнтом закінчується. Далі ми робимо остаточне сортування брухту і відвозимо його на металургійний комбінат. Там проводяться спеціальні вимірювання – визначається хімічний склад, вага та розміри кожного шматка брухту. Потім озвучується остаточна ціна чавуну на брухт і його відправляють на переплавлення. Залежно від якості та стану чавунного брухту, його можуть переплавляти окремо або разом з іншими металевими відходами. На цьому процедура приймання-здавання чавуну повністю завершується.

Якщо у вас залишилися питання або вас цікавить актуальна ціна брухту, зверніться за допомогою до менеджерів нашої компанії за телефоном або приходьте до нас за адресою: Київ, вул. Бориспільська 19. Наш спеціаліст надасть всю інформацію, що вас цікавить, і оформить заявку на вивезення металевих відходів на зручний для вас час.