metallolom.kiev.ua logo

+380 (63) 892 28 30
(Чорний брухт від 3 тонн)

Продаж металопрокату і прийом ділового брухту в Києві

Одним із затребуваних напрямків на ринку металургійних матеріалів є продаж бу металопрокату. У Києві та області одним із лідерів даного сегменту є компанія MetalPro. У нас ви зможете купити бу куточок, швелер 10-14, трубу квадрат, металеві листи, арматуру та інші види лежавого металопрокату за найкращою ціною.

Чому ж цей напрямок такий популярний і як відбувається процедура продажу бу металопрокату? Про це та багато іншого читайте у нашому матеріалі.

Переваги покупки б/в металопрокату

«Продам швелер бу, металевий куточок ….» — такі оголошення можна зустріти часто-густо. Якими ж перевагами має продаж-купівля бу металопрокату і що робить цей напрямок таким популярним, як серед продавців, так і серед покупців? Відповідаємо:

 1. Економія коштів.

Покупка бу металопрокату обходиться значно дешевше, ніж придбання нових аналогічних виробів. Це особливо важливо для компаній, які використовують метал у великих обсягах.

 1. Корисність для екології. 

Використання бу металу сприяє зменшенню кількості металевих відходів, що позитивно позначається на стані навколишнього середовища.

 1. Швидке виконання замовлень.

Купівля, наприклад, бу арматури 12, дозволяє швидко виконати замовлення на будівельні роботи, так як даний тип металу вже є і готовий до використання.

 1. Широкий асортимент.

На ринку бу металопрокату можна знайти широкий вибір різних видів металу, включаючи сталь, алюміній, мідь та інші матеріали.

 1. Підходить для різних проектів.

Даний тип виробів можна використовувати для реалізації різних проектів, починаючи від будівництва будівель і закінчуючи машинобудуванням.

 1. Якість.

Такий металопрокат має ті ж властивості, що і новий метал. Природно, за умови правильного підбору та дотримання умов зберігання.

 1. Гнучкість.

Покупка такого матеріалу дозволяє клієнту бути гнучкішим у виборі, оскільки на ринку є широкий вибір виробів, які відрізняються між собою розмірами та характеристиками.

Таким чином, купівля бу металопрокату є вигідною та розумною інвестицією, яка дозволяє заощадити гроші та знизити негативний вплив на навколишнє середовище. При цьому, металопрокат бу в Кривому Розі або будь-якому іншому місті нашої країни, не поступається за якістю щойно виготовленого аналогічного прокату.

Які бувають види бу металопрокату?

Серед видів бу металопрокату можна виділити кілька основних категорій:

 1. Труби бу.

Це металеві труби різного діаметру, перерізу та з різною товщиною стінок. Як правило, такі вироби використовувалися раніше для транспортування газу, нафти, води чи інших х рідин. Труби БУ можуть бути виготовлені з різних металевих сплавів, таких як сталь, алюміній, мідь та інші.

 1. Листовий метал бу.

Металевий прокат у формі плоских листів, який використовувався раніше як покрівельні матеріали, обшивка стін будівель, зовнішніх та внутрішніх оздоблювальних робіт.

 1. Арматура бу.

Металеві стрижні різного діаметра, які використовувалися раніше для зміцнення залізобетонних конструкцій.

 1. Профільний метал.

Металевий прокат різних форм, який використовувався раніше для виготовлення будівельних конструкцій, меблів, огорож та інших типів металевих конструкцій.

Прийом ділового металу є не тільки вигідним бізнесом для компаній, які займаються переробкою металу, але й гарним способом заощадити для компаній, діяльність яких пов’язана з використанням великої кількості металопрокату. Це пов’язано з тим, що вироби можна придбати за більш низькою ціною, що дозволяє знизити витрати на виробництво.

Як відбувається процедура продажу бу металопрокату?

Якщо ви вирішили купити бу куточок металевий у Кривому Розі чи іншому місті України, то вам не зайвим буде знати, як відбувається дана процедура. Природно, що вона може трохи відрізнятися залежно від компанії-продавця, однак у загальному вигляді цей процес виглядає так:

 1. Оцінка металопрокату

Продавець оцінює бу металопрокат за різними критеріями, такими як його стан, тип, марка та кількість.

 1. Пропозиція ціни

Після оцінки металопрокату продавець пропонує покупцеві ціну за його придбання. Ціна може залежати від багатьох факторів, таких як ринкові умови, обсяг матеріалу, що продається, та його якість.

 1. Узгодження умов угоди

Після того, як покупець погоджується на запропоновану продавцем ціну, необхідно погодити всі умови угоди. Це може включати обговорення способу оплати, термінів постачання та транспортування матеріалу.

 1. Підписання договору

Після погодження умов угоди, покупець та продавець укладають договір, в якому детально прописуються всі умови угоди, включаючи ціну, кількість, тип та якість металопрокату, а також терміни виконання умов договору.

 1. Оплата та доставка

Після підписання договору покупець здійснює оплату за придбаний металопрокат, а продавець організує його доставку на вказану адресу.

Таким чином, процедура продажу бу металопрокату включає оцінку матеріалу, пропозицію ціни, погодження умов угоди, підписання договору, оплату і доставку матеріалу на вказану адресу. Важливо вибрати надійного продавця, який гарантує якість та доставку металопрокату у вказані терміни. 

Якщо ви читаєте цей матеріал, ви вже знайшли такого постачальника в особі компанії MetalPro. Тому закривайте всі вікна вашого браузера із заголовком «Продам металопрокат бу» і швидше зателефонуйте нашому менеджеру. 

Чому купити металопрокат бу в Києві вигідно в MetalPro?

Ми вже багато років займаємося реалізацією бу металопрокату і за цей час заробили репутацію надійного та відповідального постачальника подібних виробів. Чому ще вигідно співпрацювати з нами?

 • широкий асортимент бу металопрокату, що дозволяє нашим клієнтам швидко підібрати потрібний їм виріб у необхідній кількості;
 • дотримання умов зберігання металу, що гарантує збереження ним експлуатаційних характеристик;
 • ретельна перевірка прокату перед прийомом, завдяки чому наш прокат відповідає всім нормам та вимогам, які висуваються до виробів цієї категорії;
 • компетентний персонал, який допоможе підібрати необхідний прокат та виконає його відвантаження в обумовлені терміни;
 • доступна ціна.
 • Дзвоніть нам прямо зараз або приходьте за адресою: Київ, вул. Бориспільська 19 та особисто оцініть усі переваги від співпраці з нами. Ми робимо все можливе для того, щоб кожен наш клієнт зміг оперативно купити металопрокат бу на максимально лояльних умовах.