metallolom.kiev.ua logo

+380 (63) 892 28 30
(Чорний брухт від 3 тонн)

Демонтаж металоконструкцій за вигідною ціною

Однією із затребуваних послуг серед підприємств різних форм власності є демонтаж та вивіз металоконструкцій. Потреба таких операціях виникає, зазвичай, за необхідності розширити виробничі площі чи бажанні власників компанії позбутися непотрібного металобрухту. Спеціалісти нашої компанії мають великий практичний досвід знесення різних металевих конструкцій, а також всі необхідні для цього допуски. Звернувшись до нас, ви зможете бути повністю впевнені, що роботи будуть виконані швидко, якісно та безпечно.

Види демонтажу металоконструкцій

Залежно від ступеня складності, демонтаж металоконструкцій можна умовно розділити на такі види:

 • простий, який має на увазі роботи з металевими конструкціями висотою до 5 метрів і не потребує залучення спеціальної техніки. До таких об’єктів належать: верстати та виробниче обладнання, гаражі, інженерні комунікації (труби), огорожі;
 • середній складність демонтаж металоконструкцій, що вимагає використання спецтехніки. Такий вид робіт проводиться при знесенні металевих ангарів, складних рекламних конструкцій, козлових кранів, а також іншого великогабаритного та великовагового обладнання;
 • складний, який включає складання плану зносу об’єкта, використання техніки і спеціального спорядження. До категорії таких конструкцій відносяться: водонапірні вежі, вежі, виробничі цехи великих підприємств та фабрик.

Ціни на демонтаж металоконструкцій залежать від його складності. Однак, звернувшись до нас, ви зможете компенсувати частину витрачених коштів. Яким чином? Все дуже просто. Ми приймемо у вас демонтований металобрухт за привабливою вартістю.

Етапи демонтажу та вивезення металу

Демонтаж та вивіз металоконструкцій включає наступні етапи:

 1. Виїзд фахівців на об’єкт, оцінка складності майбутніх робіт та складання кошторису.
 2. Підготовка території для проведення робіт.
 3. Відключення об’єкта від комунікацій та інженерних мереж у разі їх наявності.
 4. Демонтаж обладнання та винесення його з приміщення.
 5. Знесення конструкції, що включає демонтаж несучих опор, бетонної основи, даху та обшивального матеріалу.
 6. Сортування та вивезення демонтованих елементів, що передбачає різання металевих конструкцій на зручні для транспортування елементи, їх маркування та доставку до пункту прийому.
 7. Прибирання вивезення будівельного сміття, яке залишилося після проведення демонтажних робіт.
 8. Оформлення та надання замовнику всієї документації про виконані роботи.

Як бачите, демонтаж та викуп металобрухту з вивезенням — це не тільки швидко та безпечно, а й вигідно.

Чому обирають нас?

З метою підвищення якості обслуговування ми регулярно проводимо опитування серед своїх клієнтів. І ось які відповіді ми отримали на це запитання:

 • гарантована наявність спецтехніки для демонтажних робіт та вільних контейнерів для прийому металобрухту після демонтажу;
 • прибирання та вивезення будівельного сміття після закінчення робіт;
 • початок демонтажу металоконструкцій наступного дня після звернення;
 • безкоштовний виїзд фахівця на місце для оцінки ступеня складності робіт та складання кошторису;
 • 100% гарантія оплати вивезеного брухту та суворе дотримання термінів проведення демонтажних робіт;
 • пряма співпраця з великими металургійними підприємствами, що дозволяє запропонувати вигідну ціну за брухт металу;
 • наявність ліцензії на проведення цього виду робіт;
 • кваліфікована підтримка та допомога менеджерів на всіх етапах виконання договірних зобов’язань;
 • наявність у фахівців необхідної кваліфікації та допусків для проведення висотних та інших типів робіт;
 • конкурентна вартість робіт з демонтажу металоконструкцій.

Щоб отримати додаткову інформацію або дізнатися ціну на демонтаж металоконструкцій, зв’яжіться з нашим фахівцем будь-яким зручним для вас способом. Наш менеджер надасть розгорнуту консультацію з усіх питань, що вас цікавлять, і озвучить попередню вартість послуг.

Висотний демонтаж металобрухту

Чорне розчищення території під нові виробничі площі часто передбачає знесення старих великогабаритних конструкцій. У цьому випадку висотний демонтаж та вивіз металобрухту — це саме та послуга, яка допоможе вам позбутися непотрібних будівель та мотлоху.

Методи висотного демонтажу

З метою запобігання неконтрольованому руйнуванню об’єктів та пошкодженню конструкцій, що знаходяться в безпосередній близькості від них, демонтаж металобрухту необхідно проводити з дотриманням усіх норм безпеки. Для цього фахівці нашої компанії використовують кілька базових методів:

 • демонтаж брухту металу з використанням важкої будівельної техніки. Суть такого способу полягає в поступовому руйнуванні конструкції зверху вниз з подальшим сортуванням та вивезенням будівельного сміття. Для виконання такої операції на стрілу екскаватора надягають спеціальні насадки у вигляді гідравлічних кліщів, молота, ножиць, ковшів різного типу;
 • ручний демонтаж металобрухту спеціально навченою бригадою, яка має допуск на проведення висотних робіт. Цей метод застосовується, як правило, у разі знаходження конструкції по сусідству з житловими будинками. У такому разі застосування механічної техніки неможливе через високу небезпеку пошкодження сусідніх будов та нанесення травм населенню;
 • складний демонтаж, який передбачає розробку окремого проекту та узгодження його у відповідних інстанціях.

Пам’ятайте, що демонтаж та вивезення металобрухту слід довіряти виключно компетентним у цьому питанні компаніям. В іншому випадку все може обернутися найнесприятливішим для вас чином.

Етапи виконання висотного демонтажу металоконструкцій

Висотний демонтаж металобрухту повинен виконуватися строго за наміченим підрядником планом, який включає наступні етапи:

 1. Попередній виїзд фахівця на об’єкт з метою оцінки можливих ризиків та складання кошторису.
 2. Ретельне вивчення технічної документації щодо об’єкту зносу та генерального плану земельної ділянки.
 3. Детальна розробка плану демонтажу висотної конструкції з урахуванням об’єктів, що розташовані в радіусі 30 м від неї.
 4. Знесення конструкції разом із розбиранням основи.
 5. Узгодження дозвільної документації у відповідних держструктурах, підбір спецтехніки та інструментів для неї, обговорення всіх нюансів із бригадою, яка проводитиме демонтаж.
 6. Вивіз металобрухту після демонтажу та залишків будівельного сміття. 
 7. Надання замовнику всіх документів щодо виконаних робіт.

Наша компанія надає послуги з демонтажу та прийому металобрухту на вигідних умовах, у чому ви особисто зможете переконатися, звернувшись за допомогою до нас.

Переваги до нас?

Окрім вигідної ціни на демонтаж, вивезення та прийом металобрухту, ми гарантуємо своїм клієнтам такі переваги:

 • високий професійний рівень інженерного персоналу та робочих бригад, що дозволяє нам акуратно та безпечно проводити будь-які види демонтажних робіт;
 • великий практичний досвід та наявність сучасного обладнання, завдяки якому весь процес відбувається максимально швидко;
 • широкий спектр послуг, що надаються, починаючи від демонтажу брухту металу і закінчуючи вивозом будівельного сміття після закінчення робіт.
 • доступна вартість послуг та висока ціна прийому металу.

Щоб отримати додаткову інформацію з питань, що вас цікавлять, або замовити послугу висотного демонтажу металобрухту, зв’яжіться з нашим менеджером будь-яким зручним для вас способом — за телефоном, електронною поштою або за допомогою форми зворотного зв’язку. Наш спеціаліст уважно вас вислухає, надасть розгорнуту консультацію та озвучить попередню вартість запланованих робіт.

Демонтаж промислових споруд

При зміні профілю підприємства, його переїзді на нове місце або розширенні існуючих виробничих площ може знадобитися демонтаж промислових споруд та вивезення металобрухту. Дані роботи повинні виконуватися сертифікованим підрядником, який має відповідний досвід та зможе забезпечити безпечне знесення конструкції. Шукаєте саме такого? Тоді ви звернулися за адресою.

Види робіт та техніка 

Демонтаж та вивіз металу дозволить вам не тільки розчистити майданчик під нову будову, але й позбавитися непотрібного мотлоху, який залишається після зносу промислових споруд. Даний тип робіт можна розділити на три основні категорії:

 • демонтаж малоповерхових будівель та виробничих цехів підприємств різних галузей промисловості;
 • знесення висотних промислових споруд, таких як склади, ангари, приміщення для ІТП;
 • демонтаж ємностей у вигляді водонапірних веж, цистерн, опалювальних котлів.

Кожен із перерахованих видів робіт потребує особливого підходу, наявності спеціальної техніки та інструменту для неї. Так, залежно від загальних габаритів конструкції, наші фахівці можуть задіяти такі види машин:

 1. Підйомні крани, обладнані гідравлічним молотом або спеціальним руйнівником стін, які застосовуються під час знесення об’єктів заввишки до 50 метрів.
 2. Екскаватори, які в якості робочої насадки використовують той самий гідравлічний молот. Таку техніку доцільно використовувати як руйнівну силу при демонтажі залізобетонних плит перекриттів або фундаменту.
 3. Екскаватор зі зворотною лопатою, який після демонтажу ємностей на металобрухт здатний занурити будівельне сміття, що залишилося, в самоскид.
 4. Підйомник з люлькою, що використовується при ручному розбиранні небезпечних конструкцій.

Окрім основних робочих машин, при демонтажі промислових споруд та вивезенні металобрухту не обійтися і без допоміжної техніки, а саме:

 • фронтальних вантажних машин, бульдозерів та грейдерів, які застосовуються для транспортування сміття в зону завантаження, а також вирівнювання ґрунту після закінчення демонтажних робіт;
 • трактори з гідравлічним молотом, завданням якого є дроблення великих шматків будівельного сміття на зручні для перевезення фрагменти;
 • самоскиди та контейнери для вивезення брухту металу. 

Ми не дарма згадуємо про металобрухт, тому що його утримання у каркасній будівлі середніх розмірів становить близько 12-15 тонн. Здавши таку кількість в пункт прийому нашої компанії, ви зможете компенсувати частину витрачених на демонтаж промислових споруд коштів.

Довірте демонтаж промислових споруд професіоналам, які швидко та якісно знесуть непотрібну вам конструкцію за прийнятною ціною.