metallolom.kiev.ua logo

+380 (63) 892 28 30
(Чорний брухт від 3 тонн)

Безпечне поводження з металобрухтом

16/02/2024

Здача металобрухту може підвищити ефективність домашніх господарств та робочих місць, покращити фінансовий стан та зменшити забруднення навколишнього середовища. Ми приймаємо металобрухт по всьому Києву та області.

Завдяки нашому досвіду надання різних послуг, включаючи утилізацію автомобілів, утилізацію побутової техніки , прийом чорного металобрухту та брухту інших кольорових металів, ми розуміємо важливість впровадження передового досвіду. Ми прагнемо інформувати наших клієнтів та громадськість про безпеку переробки металобрухту.

Захисти себе

Перше правило безпеки переробки металобрухту – берегти свій організм. Найбільш поширені види травм, пов’язаних із поводженням з металобрухтом, включають розтягування, теплові опіки, порізи, рвані рани та проколи. Люди, що збирають металобрухт, складують його для мобільного вивозу або викидають побутову техніку, повинні носити рукавички та каски. У металу гострі краї і ніколи не варто користуватися голими руками. Якщо ви працюєте в комерційному середовищі або на будь-яких роботах зі знесення будівель, завжди надягайте каску, щоб захистити себе від травм голови.

Захист очей та органів дихання також є дуже гарними ідеями. У цих роботах часто циркулює металевий пил та бруд, тому важливо захистити очі та легені. На додаток до цього мінімального захисного спорядження завжди одягайтеся з довгими рукавами та з матеріалів, що забезпечують деяку товщину, міцність та захист від подряпин та інших пошкоджень шкіри. Підтримуючі черевики, що захищають ноги, допомагають запобігти розтягуванню та падінню.

Аксесуари для забезпечення безпеки, які слід мати під рукою

Переконайтеся, що у вас є мобільний телефон з адекватним підключенням, щоб у разі потреби викликати екстрені служби. Травми непередбачувані. Аптечка першої допомоги – ще один портативний предмет, який може врятувати життя. Поповнюйте запаси, такі як бинти, пластирі, антисептична мазь, а також ібупрофен або ацетамінофен після кожного використання набору.

Якщо ви завантажуєте матеріал на пожвавлених вулицях або в обмежених умовах, слід використовувати захисні жилети, яскраві вуличні конуси та знаки безпеки. Попереджаючи всіх навколо про те, що виконуються небезпечні роботи, незалежно від того, чи завантажуєте ви стару посудомийну машину у фургон чи працюєте на звалищі металобрухту, відстежуючи вантажі з крана, ви можете підвищити безпеку.

Устаткування, що підвищує безпеку

Ваші сходи у хорошому стані? Намагайтеся не працювати поодинці. Попросіть когось компетентного підстрахувати, якщо ви впадете. Падіння з невеликої висоти, а також з високих дахів або уступів може бути небезпечним. Найчастіше використання ременя безпеки є гарною ідеєю. Для того щоб це зафіксувати, потрібно всього кілька секунд, а ефект може врятувати життя. Будівельні риштування – ще один варіант, який слід розглянути. Особливо якщо бригада розбирає металобрухт із будь-якої висоти, стійка конструкція, що додає баланс і комфорт, є гарною інвестицією у безпеку.

Використовуйте додатковий захист від опіків та порізів

Якщо вам необхідно розрізати металобрухт за допомогою пальника або пилки, вживіть додаткових запобіжних заходів. Використовуйте темні лінзи для захисту очей, щоб зменшити вплив ультрафіолету та гарячих іскор. Також рекомендується використовувати маску захисту. Переконайтеся, що ви правильно навчені використанню пилок та іншого ріжучого обладнання.

Завжди має бути бар’єр, що захищає від порізів як для вас, так і для колег. Якщо ви працюєте на звалищі металобрухту і розбираєте прилади або інше обладнання для вилучення металевих частин, що вживалися, необхідно подбати про те, щоб відлітаючі частини або обладнання, яке ви використовуєте, не завдали травм. Якщо вам доводиться працювати в закритому приміщенні, або надягніть засоби індивідуального захисту органів дихання, або перевірте всі вентиляційні засоби, щоб переконатися, що вони відповідають стандартам безпеки.