metallolom.kiev.ua logo

+380 (63) 892 28 30
(Чорний брухт від 3 тонн)

Чорні метали: Прийом та Переробка

01/11/2023

Які метали можна переробляти?

Усі види металобрухту підлягають вторинній переробці. Компанія “Метал-Пром” приймає брухт чорних і кольорових металів різних видів, у тому числі:

  • Чорний

Ми приймаємо широкий спектр брухту чорних металів, включаючи будівельні, промислові або виробничі відходи. Ми переробляємо цей матеріал для постачання на сталеливарні та ливарні заводи по всій країні.

  • Кольоровий

Ми приймаємо багато форм кольорових металів, включаючи алюміній, латунь, мідь, інструментальну сталь, нержавіючу сталь та багато іншого.

Як визначити, який вид утилізації потрібен?

Компанія “Метал-Пром” визнана великим новатором у процесах управління промисловим металобрухтом. Це включає виконання операцій на місці, обладнання та засоби контролю, які забезпечують максимальну ефективність і цінність, а також розвинену мережу логістичної підтримки, що організує транспортування брухту до багатьох пунктів призначення. “Метал-Пром” пропонує багатий досвід у сфері прийому металобрухту. Команда досвідчених фахівців з управління металобрухтом буде працювати з вашим бізнесом, щоб оцінити, спроектувати та експлуатувати відповідне рішення з управління металобрухтом, що відповідає вашим потребам.

Навіщо переробляти брухт?

Переробка металобрухту допомагає зменшити забруднення землі та води. Це зменшує загальний обсяг незаконних звалищ, що запобігає забрудненню наших річок, струмків, озер та полів. Переробка металобрухту унікальна, оскільки компанії та приватні особи можуть отримати компенсацію за здавання металобрухту. Ця можливість допомагає стимулювати людей вибирати переробку відходів замість незаконних звалищ. Справа в тому, що використання вторинного металу для створення нових металевих виробів вимагає набагато менше енергії, ніж виробництво виробів із первинної руди. Переробка металу вимагає енергії, але мінімальна порівняно з кількістю енергії, необхідної для видобутку, нагрівання, обробки та виробництва нового металу з природної руди. Переробка металу також допомагає зберегти земельний простір, який інакше було б знищено або порушено в процесі видобутку корисних копалин. Звалища по всій країні заповнюються, і вибираючи переробку металобрухту, ви допомагаєте значно скоротити кількість матеріалів на цих звалищах. Команди, що управляють звалищами, роблять все можливе, щоб відокремити від сміття будь-які відновлювані ресурси, але правда в тому, що їх надто багато, і без спеціального обладнання матеріали можуть бути пропущені. У нас є обладнання та ресурси, необхідні для правильної переробки всіх видів металобрухту.