metallolom.kiev.ua logo

+380 (63) 892 28 30
(Чорний брухт від 3 тонн)

ФАКТОРИ, ЩО ВПЛИВАЮТЬ НА ЦІНУ МЕТАЛОБРУХТУ

23/11/2023

Щороку сотні мільйонів тонн матеріалів, від металу до пластику, паперу та навіть гуми та асфальту, переробляються в усьому світі завдяки переробці. Компанії з переробки металобрухту, такі як МЕТАЛ-ПРОМ, знаходяться в центрі цього потоку, купуючи метал (і речі, що містять метал) у підприємств та приватних осіб, щоб переробити його для переробки. Отже, на що ви можете розраховувати отримуючи оплату за свої товари, і що визначає ці ціни? Відповідь не завжди така проста. Ось кілька факторів, які можуть вплинути на ціну брухту.

ВИМОГИ ПОСТАЧАННЯ

Зростання та зниження цін пропорційні попиту на метал у різних галузях, таких як технології, будівництво та транспорт. Перероблений металобрухт використовується для виробництва величезного спектру продукції, включаючи мобільні телефони, електричні кабелі, літаки, а також двотаврові балки та арматуру, з яких будуються мости та будівлі. Обсяг діяльності будь-якої з цих галузей впливає ціни на металобрухт. Пора року також може впливати попит і пропозиції. Наприклад, у теплі місяці будівельна галузь має тенденцію збирати та вимагати більше матеріалів, тож ціни можуть збільшитися. У той час як інші галузі, що потребують металу, переживають свої сезонні злети та падіння, ціни на металобрухт також змінюються.

ЯКІСТЬ І КІЛЬКІСТЬ БРУХТУ

Металобрухт повинен відповідати певним стандартам якості, щоб його можна було використовувати на ливарних, металургійних заводах та заводах. Великий обсяг якісних, затребуваних металів – це формула позитивної вигоди як покупця, так продавця. Коли попит на міцні метали, такі як залізо та мідь, високий, ви можете отримати більше за свій лом. Є також зв’язок із гірничодобувною промисловістю. Як правило, використання вторинного металу коштує набагато дешевше і менш енерговитратно в порівнянні з необробленими металевими рудами. Коли новостворена металева руда стає менш доступною або дорожчою у видобутку, металобрухт стає більш цінним.

ВИРОБНИЧІ І ТРАНСПОРТНІ ВИТРАТИ

Як важлива ланка в ланцюжку поставок, переробникам металобрухту важливо забезпечити ефективне транспортування металу. Збір, сортування та підготовка металобрухту відбувається на таких складах металобрухту, як наш, що часто вимагає переміщення матеріалу з одного складу на інший. Таким чином, якщо витрати на енергію та паливо зростають, зростають і витрати на виробництво та транспортування для переробника. На кожному етапі процесу потрібне обладнання, персонал та паливо для доставки металу з точки А до точки Б. Зміни цих витрат можуть вплинути на ціну металобрухту. ‌

Ціни на металобрухт  коливаються в залежності від ринкових умов та інших факторів. Щоб дізнатися про загальні тенденції галузі, ви можете використовувати сторонні програми та веб-сайти, що агрегують середні ціни за географічною ознакою, але майте на увазі, що це будуть середні значення, а не гарантовані. Найкраще звернутися до менеджерів нашої компанії та дізнатися актуальні ціни!