metallolom.kiev.ua logo

+380 (63) 892 28 30
(Чорний брухт від 3 тонн)

Як Здача Металобрухту Приносить Вам Гроші

13/12/2023

Є кілька причин, через які вам слід здати непотрібний або використаний металобрухт на переробку. Наприклад, ви допомагаєте зберігати природні ресурси, підтримуєте виробництво та допомагаєте заощаджувати енергію.

Переробка металобрухту не тільки сприяє більш дбайливому ставленню до планети, а й є чудовим способом заробити додаткові гроші. Переробка металобрухту включає збір металів, що підлягають вторинній переробці, зі зламаних, кинутих, непотрібних продуктів і конструкцій для переробки і повторного використання в якості сировини для виробництва нових товарів. Металобрухт традиційно ділять на два види:

– Чорні метали

Чорний метал – це будь-який метал, який містить сліди заліза. Крім того, чорні метали зазвичай містять різні легуючі елементи, такі як хром, нікель, молібден, ванадій та марганець. Чорні метали, відомі своєю міцністю та довговічністю, є поширеними будівельними матеріалами, що використовуються у широкому спектрі секторів, таких як житлове та комерційне будівництво, автомобілебудування та промисловість. Деякі з найпоширеніших прикладів чорних металів включають сталь, чавун і коване залізо.

– Кольорові метали

Кольорові метали набагато ковкіші і легші, ніж чорні, оскільки не містять слідів заліза. Вони ідеально підходять для застосування, де необхідна міцність, але вага є важливим фактором. Кольорові метали також широко використовують у естетичних цілях. Алюміній, мідь і свинець є одними з найбільш часто використовуваних типів кольорових металів.

Здача металобрухту — це щось більше, ніж просто його доставка до пункту прийому. Ті, хто хоче отримати найвищу ціну за свій металобрухт, повинні знати основи здачі металобрухту металобрухту. До них відносяться:

– Розуміння ринку

Ціни на металобрухт не висічені у камені. Натомість вони засновані на кількох факторах і часто вагаються. Фактори, що впливають на ціни на металобрухт, включають попит та пропозицію, пору року, поточні ціни на первинні метали та виробничі витрати. Знання того, що викликає зміну ставок на металобрухт, допоможе вам визначити, коли найкраще розвантажити свій запас для отримання максимальної виплати.

– Попередньо очистіть металобрухт

Не менш важливим, ніж кількість брухту, що є у вас, є його стан. Металобрухт, покритий ізоляцією, корозією чи залишками, набагато менш цінний і продається за нижчою ціною. Очищення металобрухту та видалення залишків та ізоляції може принести вам більш високу компенсацію.

– Дізнайтесь цінність ваших металів

Знання вартості різних металів може бути дуже корисним щодо того, які предмети слід викинути. Найкраще зосередити свої зусилля на дорожчих металах, а не на металах з нижчою ставкою.