metallolom.kiev.ua logo

+380 (63) 892 28 30
(Чорний брухт від 3 тонн)

Лом трансформаторів

18/05/2023

Трансформатори – статичні електромагнітні пристрої для перетворення змінного струму. Випускаються різні види трансформаторів: автотрансформатори, силові трансформатори, пік-трансформатори, імпульсні трансформатори і розділові. В основі конструкції трансформаторів електромагнітна система, обмотка та бак. Магнітна система виготовляється з електротехнічної сталі чи інших феромагнітних матеріалів. Навколо магнітної системи йде обмотка трансформаторів, яка може мати різну схему. Обмотку трансформаторів роблять із електричних провідників і найчастіше у трансформаторній обмотці використовується мідь, як матеріал, що є чудовим провідником. Деякі види обмотки (наприклад фольгова) виконуються з алюмінієвого листа. Бак трансформатора є ємністю для масла, що захищає весь пристрій. 

З викладеного видно, що після розбирання трансформатора, брухт трансформаторів може бути використаний для отримання кольорових металів (зокрема, міді) і чорних металів, але перед цим брухт трансформаторів необхідно розібрати, розсортувати різні його складові частини, виділити придатні для подальшого використання та переробці, а непридатні відправити на утилізацію. 

Термін служби трансформаторів визначається двома шляхами. Виділяють технічний термін служби трансформатора, що характеризується зношуванням обладнання, а також економічний термін служби трансформатора. Згодом втрати трансформатора стають надто високі і його використання стає недоцільним. Крім того, збільшуються збитки через простої обладнання, спричинені несправностями трансформатора. За сукупністю цих економічних причин проводиться заміна старого трансформатора на новий. Старий трансформатор відправляють на переробку, попередньо здійснивши демонтаж та розбирання частин трансформатора на брухт, залежно від виду металу. 

Розміри трансформаторів можуть відрізнятися в сотні разів – від мініатюрних трансформаторів, що використовуються в невеликих пристроях, наприклад, побутової техніки, до трансформаторних підстанцій, промислових трансформаторів, що є багатотонними конструкціями. В останньому випадку, щоб розібрати і продати брухт трансформаторів необхідно зробити серйозну попередню роботу і подбати про транспортування трансформатора, що підлягає утилізації. Отже, вам буде потрібний спеціалізований транспорт, навантажувачі, послуги робітників, які проведуть демонтаж. Причому, весь цей процес потрібно буде тримати під особистим контролем. Як показує практика, найкраще доручити проведення всіх цих робіт однієї компанії, яка відповідатиме за кінцевий результат. 

Ви можете не турбуватися про всі ці складності. Співробітники компанії ТОВ “Метал-Пром” зроблять все самі. Просто зателефонуйте до нашого офісу та у зручний для вас час наші фахівці проведуть усі демонтажні роботи, розбирання, навантаження та транспортування брухту трансформаторів. Ви зможете вигідно продати брухт трансформаторів і при цьому не створювати для себе зайвих проблем і не витрачати дорогоцінний час.