metallolom.kiev.ua logo

+380 (63) 892 28 30
(Чорний брухт від 3 тонн)

“Металолом і ціна металобрухту”

18/05/2023

Наша кокомпанія “Металпром” вже багато років успішно і стабільно працює на ринку металобрухту. Ми виробляємо демонтаж металевих конструкцій будь-якого рівня складності, очищення виробничих, приміщень, цехів та вивезення металобрухту. Багато в чому завдяки досвіду і великим можливостям наша корпорація здатна забезпечити максимально оптимальні умови співпраці, з найбільшою вигодою і зручністю для вас. Сучасне суспільство завжди “виготовляє” металобрухт. Київ, наприклад, щодобово видає тоннами цю цінну сировину. Прогнілі труби, заржавілі та пошкоджені металеві конструкції, обладнання, яке виведено з ладу та зношене обладнання, розбиті авто та інше потрапляють на звалище або просто стоять у підворіттях та на тротуарах, займаючи місце та доставляючи чимало дискомфорту.

Суть у тому, що  можна продати і здати металобрухт, особливо, якщо ціна прийнятна. При цьому вирішується 2 питання – звільняється місце та з’являються додаткові кошти. На жаль, малі числа слабо цікаві переробні заводи. Та й надіслати на вивіз, коли в наявності є не один десяток чи сотень кг, навряд чи вийде. Також організувати вивезення металобрухту час від часу обходиться дорожче, ніж можна за нього отримати.

Наша корпорація більше 5 років виробляє прийом металобрухту. За багато років напрацьовано непогані зв’язки та схеми співробітництва, які дозволяють нам пропонувати найкращі умови. Коли ми купуємо металобрухт, ціна залежить від кількості, виду, місцезнаходження металобрухту тощо.

Наша корпорація надає допомогу у питаннях утилізації старих металевих конструкцій. Клієнт може отримати подвійну, а то й потрійну вигоду. Ми не тільки приймаємо брухт, самовивіз позбавить наших клієнтів від необхідності пошуку потрібної спецтехніки і транспортних засобів, механізмів для навантаження, узгодження їх роботи і повної оплати. А пропонована за металолом ціна пропонує можливість співпраці дуже вигідною клієнту.

Металолом – складна хімічна структура. Недбала або неправильна утилізація металобрухту загрожує небезпечною хімічною взаємодією металобрухту з навколишнім середовищем, тому наша компанія приділяє велику увагу цьому питанню в контексті екологічної складової. Ми ведемо постійний моніторинг екологічної ситуації, вивчаємо вплив зовнішнього середовища на металобрухт і, по можливості, запобігаємо небажаним наслідкам. Ми ретельно робимо сортування металобрухту, перед тим як відправити його на вторинну переробку. Ми здійснюємо закупівлю брухту алюмінію латуні цинку меді інших видів металу, а також брухт нержавіючої сталі, чермет (чорний металобрухт), акумуляторні батареї, неліквідне оснащення.

Ціна металобрухту при цьому залежить від багатьох, нижче описаних, факторів. Якщо Вас цікавить детальніша інформація про асортимент продукції, яку ми готові придбати, то її можна з’ясувати в розділах нашого сайту. Для комфортної співпраці з різними фізичними або юридичними особами у нас організовано численні пункти прийому металобрухту по всій Україні.

Для наших постійних клієнтів та нових партнерів ми надаємо певну формулу: продам металобрухт – куплю металобрухт.

Формула продам металобрухт – куплю металобрухт реалізується за взаємною вигодою чесного та відповідального співробітництва. При здійсненні прийому, ціна металобрухту зазвичай нестійка і має властивість коливатися в залежності від позицій поточних біржових курсів, а також і ситуації внутрішнього ринку.

Ми відстежуємо тенденції та встановлюємо конкурентні ціни на металобрухт, враховуючи поточну економічну ситуацію світового та вітчизняного ринків, хоча варто зауважити, що для партнерів нашого підприємства та постійних клієнтів ми формуємо ціни на металобрухт за прозорою та гнучкою системою ціноутворення. ;Ціна металобрухту в Україні – величина непостійна, проте ми постійно знаходимо спільну мову з нашими клієнтами.