metallolom.kiev.ua logo

+380 (63) 892 28 30
(Чорний брухт від 3 тонн)

Не Поспішайте: Поширені Травми, Пов’язані з Металобрухтом

22/12/2023

Збір та утилізація невикористаних чи непотрібних металів може бути дуже вигідним заходом. Однак неправильне виконання цієї дії може призвести до дуже серйозних травм, якщо не бути обережним. Ми докладно опишемо поширені травми, які можуть виникнути при недбалій здачі металобрухту, та способи їх запобігання.

Безпека понад усе

Незважаючи на те, що металобрухт може бути дуже цінним, важливо пам’ятати, що він може бути потенційно небезпечним, якщо з ним не поводитися належним чином. Недотримання правил техніки безпеки протягом усього процесу утилізації може призвести до таких травм:

  • Розтягування. Металобрухт можна збирати з різних джерел, він буває різних форм та розмірів. Оскільки вага впливає на те, скільки грошей ви заробите на улові, багато збирачів сміття намагаються знайти та зібрати найбільші та найважчі шматки металобрухту. Спроба перемістити ці предмети з використанням неправильної техніки підйому створює велике навантаження на тіло і часто призводить до травм. Щоб уникнути додаткового навантаження на м’язи та суглоби, звертайтеся за допомогою під час підйому більш важких предметів. Якщо поблизу немає нікого, використовуйте обладнання або іншу техніку для переміщення предметів, які важать багато. Якщо вам необхідно перевезти брухт самостійно, не забувайте завжди піднімати його ногами, а не спиною.
  • Порізи та синці. Залежно від типу металу та місця його видобутку брухт може мати нерівні краї та гострі кінчики. При поводженні з металобрухтом або його транспортуванні важливо бути обережними щодо цих небезпечних точок дотику, оскільки вони можуть призвести до порізів і синців на шкірі. При здачі металобрухту було б розумно носити відповідне захисне екіпірування, щоб уникнути травм. Рукавички та захисні окуляри добре мати під рукою, вони вам знадобляться.
  • Ковзання та падіння. Будівельні майданчики, покинуті будинки, гаражі та сараї – все це відмінні місця для пошуку металобрухту, якщо у вас є дозвіл власника. Однак вони можуть містити так багато сміття, що можна спіткнутися. Ковзання та падіння можуть призвести до переломів, якщо падіння досить серйозне. Щоб запобігти падінню, переконайтеся, що перед переміщенням будь-яких предметів завжди є вільний шлях. Слідкуйте за своїм оточенням і завжди спочатку залишайте предмети ближче до дверей.

Усуньте травми при здачі металобрухту

Здавання металу на металобрухт може бути прибутковим заняттям, але це не означає, що вам потрібно робити це поодинці. Щоб зробити процес утилізації максимально безпечним та простим, ми раді запропонувати клієнтам широкий спектр зручних послуг. Наші послуги створені для того, щоб допомогти вам та позбавити вас від важкої роботи. Наші послуги включають:

  • Самовивіз металобрухту. Одним із найскладніших аспектів утилізації є транспортування вашого металобрухту до пункту прийому. Багато людей не хочуть користуватися своїми транспортними засобами, тому що не хочуть ризикувати їх зашкодити. Завдяки нашим послугам з вивезення вам більше не потрібно турбуватися про те, як ви збираєтеся доставити металобрухт.
  • Контейнери. У деяких випадках накопичення металобрухту може бути повільним процесом. Багато скріперів воліють накопичувати брухт протягом довгого часу і здавати на металобрухт один великий улов, а не здійснювати кілька невеликих поїздок. Ми пропонуємо клієнтам послугу доставки контейнерів різних розмірів, які дозволяють їм збирати металобрухт у вільний час. Після заповнення наша команда забере контейнер та відвезе його на один із наших пунктів прийому металобрухту. Після цього ваш брухт буде оцінений, і ви отримаєте справедливу компенсацію.