metallolom.kiev.ua logo

+380 (63) 892 28 30
(Чорний брухт від 3 тонн)

Переваги Переробки та Прийому Металобрухту під час Свят

24/10/2023

Сезон відпусток – це час подарунків, свят та часто надмірностей. Оскільки за короткий період відбувається таке велике споживання, свята, на жаль, також виробляють багато відходів. Компанії “Метал-Пром” вже думає про те, як ми можемо бути більш дбайливими про навколишнє середовище за рахунок прийому металобрухту. У святковий сезон позбавтеся безладу, який зазвичай виникає, коли ви отримуєте нові подарунки або купуєте нову мікрохвильову піч на розпродажі.

Скорочення святкових відходів

Свята стимулюють масове споживання – від подарункової упаковки та упаковки до одноразового сервірування для вечірок. Така марнотратність сприяє переповненню звалищ. За даними Агентства з охорони навколишнього середовища, у період новорічних свят кількість відходів, у тому числі й металевих, значно збільшується, внаслідок чого за сезон утворюється близько 1 мільйона додаткових тонн відходів. Прийом металобрухту – простий спосіб скоротити святкові відходи. Такі предмети, як порожні алюмінієві банки та сталеві банки з-під харчових продуктів, можна переробляти, а не викидати на сміття. Навіть невеликі зусилля окремих осіб підсумовуються, відволікаючи значну кількість відходів зі звалищ. Колективна переробка металобрухту під час свят має вплив на навколишнє середовище.

Підтримка місцевої економіки

Прийом металобрухту також приносить користь місцевій спільноті. Прийом та переробка металобрухту забезпечує робочі місця та доходи жителям міста в одну з найнапруженіших пір року. Незалежно від того, чи переробляєте ви кухонне начиння з алюмінію або міді, наші члени команди завжди готові допомогти вам розвантажити, зважити та підготувати відходи до переробки. Коли ми вирішуємо переробляти сміття дома, ми підтримуємо можливості працевлаштування. Прийом металобрухту на переробку дозволяє отримати додатковий дохід.

Заробіток додаткових грошей на свята

Прийом металобрухту під час свят дозволяє окремим особам та сім’ям заробити трохи додаткових грошей. Витрати на свята можуть призвести до напруги бюджету, тому здавання металобрухту до пунктів прийому забезпечує додатковий дохід. Збір вторинної сировини по будинку, збереження банок зі святкових заходів або прибирання складських приміщень можуть принести хороший дохід за викуп. Додаткові святкові гроші дозволять вам витрачати більше на подарунки, їжу або інші потреби. Найприємніше те, що коли ви здаватимете металобрухт на нашому підприємстві з прийому металобрухту, ми гарантуємо максимальний прибуток за всі прийняті нами відходи. Ми даємо найвищі ціни у Києві та готові виправдати нашу репутацію.

Як здати брухт під час свят

Тепер, коли ми вивчили основні переваги нашої справи, ось кілька порад та стратегій з переробки та прийому металобрухту під час свят:

– зберіть предмети по всьому будинку

По-перше, проскануйте свій будинок на предмет предметів, придатних для вторинної переробки, поки ви прикрашаєте його та готуєтеся до святкових зустрічей. Зберіть порожні сталеві банки та листи з-під їжі, старі алюмінієві форми для запікання або старий металевий посуд та столові прилади. Перевірте гаражі та складські приміщення щодо залишків домашніх проектів. Наведіть порядок, переробивши грати для грилю для барбекю, кронштейни для полиць, металеві труби та відходи обладнання. Все, що зроблено з чорного металу, алюмінію, міді, сталі, заліза або інших металів, можна перетворити на металобрухт у нашій пункті прийому маталолому в Києві.

– здайте техніку, що була у використанні, і старі автомобілі на металобрухт

Пошукайте вдома більші металеві предмети, які можна здати на металобрухт. Замініть застарілий прилад та віддайте старий у пункт прийому металу. Ви не тільки звільняєте місце у своєму будинку, але й заробляєте гроші на майбутні покупки цього сезону. Утилізація транспортних засобів, таких як старий автомобіль, мотоцикл або газонокосарка, яка більше не працює, можна здати на металобрухт. Якщо ви хочете здати більший брухт, зателефонуйте нам сьогодні, щоб домовитися про безкоштовне вивезення.

Пам’ятайте, що утилізація невикористаного автомобіля дозволяє заробити гроші. Зв’яжіться з “Метал-Пром” сьогодні, щоб дізнатися більше про наші послуги та запланувати безпечний вивіз металобрухту.