metallolom.kiev.ua logo

+380 (63) 892 28 30
(Чорний брухт від 3 тонн)

Порівняння переробки важкого та легкого металобрухту

24/01/2024

Чорні метали – найпоширеніший вид металобрухту. У цю категорію входять метали, що містять залізо як основний елемент, наприклад, нержавіюча сталь. Завдяки своїй чудовій міцності та довговічності чорні метали використовуються в багатьох галузях промисловості, включаючи будівництво, автомобілебудування та виробництво. Вони також підходять для архітектурних та структурних застосувань, часто використовуються для створення хмарочосів, мостів та залізниць. Залізо є одним із найбільш перероблюваних металів на планеті, частково через простоту його переробки. Проте чи все залізо однаково.

Легкий металобрухт

Легкий металобрухт – це поширений чорний метал, з яким ви, мабуть, стикалися, навіть не підозрюючи про це. Це легкий метал, який використовується практично у всіх споживчих та промислових цілях. Нижче наведені деякі поширені сфери застосування, що включають легке залізо:

  • Побутова техніка: Пральні машини, сушарки, холодильники, печі або будь-які інші побутові або промислові прилади виготовлені з легкого заліза і можуть бути перероблені.
  • Обладнання для газонів. Газонокосарки, подрібнювачі бур’янів, повітродувки та інші предмети, що містять метал, зазвичай складаються з легкого заліза і можуть бути перероблені.

Важкий металобрухт

Важкий металобрухт або важко плавкий брухт — це метал, який відноситься до переробної сталі та кованого заліза. Тяжке залізо зазвичай поділяють на дві категорії; HMS 1 і HMS 2. Різниця між ними полягає в тому, що HMS 1 не містить оцинкованої та чорненої сталі, тоді як HMS 2 містить. Щодо переробки, поширеними прикладами важкого заліза є:

  • Важке спалювання: промислові деталі, що складаються з важкого та товстого заліза, які необхідно розрізати за допомогою пальника.
  • Тяжкий розплавлений чавун завтовшки зазвичай більше чверті дюйма і розміром не більше 5 на 2 фути.
  • Непідготовлений: Тяжкий розплавлений чавун шириною понад чверть дюйма, який не відповідає підготовленому розміру 5 на 2 фути.
  • Ротор/барабан: компоненти, що використовуються в автомобілях, вантажівках та іншому устаткуванні, виготовлені з чавуну.
  • Чавун: залізо, яке заливають у форми для надання форми.
  • Бушелінг: залізо, яке в основному використовується в автомобілебудуванні, системах опалення, вентиляції та кондиціювання повітря та інших виробництвах і зазвичай складається з нових, чистих металевих листів або обрізків металобрухту.

Клієнти, які воліють, щоб їхній металобрухт був доставлений на наш склад металобрухту, можуть скористатися нашими різними послугами:

  • Самовивіз. Вивіз металобрухту без відповідного обладнання може бути небезпечним. Клієнти, які вважають за краще, щоб брухт був доставлений за них, а не робили це самостійно, можуть скористатися нашою послугою самовивозу. Коли ви оберете цю послугу, ми призначимо вам час і дату, коли один із членів нашої команди приїде та забере ваш металобрухт та інші прийнятні метали. Після того, як ваш лом буде перевірено та зважено, ми подбаємо про те, щоб вам заплатили належним чином.
  • Контейнери. При великих будівельних роботах та проектах реконструкції зазвичай доводиться збирати різні види металобрухту. Коли цей брухт просто лежить, він може бути небезпечним для робітників та інших людей, що проходять через нього. Наші контейнери дозволяють клієнтам безпечно збирати будь-який металобрухт у вільний час. Як тільки ваш контейнер заповниться, наша команда оперативно прибуде, щоб забрати його та доставити назад на наш склад металобрухту. Після цього вміст вашого контейнера сортується та зважується, щоб гарантувати справедливу компенсацію.