metallolom.kiev.ua logo

+380 (63) 892 28 30
(Чорний брухт від 3 тонн)

Прийом Лома Меді у Києві

18/10/2023

Лом міді

В цілому мідь є червоним, відносно м’яким і легко податливим важким металом. Він нержавіючий та немагнітний. Під впливом повітря мідний лом тьмяніє і в міру збільшення ступеня вивітрювання утворює на поверхні синювато-зелений оксидний шар, що захищає матеріал від подальшої корозії. Особливо добре цей процес можна спостерігати на мідних дахах. Будь-хто, хто замислюється про продаж мідного брухту, помітить, що роль відіграє не тільки вагу. Насамперед, якість має вирішальне значення щодо ціни. Чим чистіший метал, тим вища ціна металобрухту. Щоб зробити це прозорим і зрозумілим, мідний брухт розділений на різні категорії. Цей брухт дорогоцінних металів знаходиться в середньому ціновому сегменті.

Чинники, що впливають на ціну

Попит та пропозиція – ще один вирішальний фактор. Таким чином, ціна міді за кілограм схильна до щоденних коливань і встановлюється вранці кожного робочого дня. Товарні ринки загалом завжди вважаються нестабільними, що ускладнює надійні прогнози. Коливання цін кольорові метали передаються безпосередньо покупцю. Якщо будівельна та електротехнічна промисловість переживає бум, попит на мідь збільшується, але на ринок виходять нові прибуткові методи видобутку або розробляються нові родовища міді, це може призвести до обвалу цін. Митні правила урядів, коливання валютних курсів чи цінова політика картелів та великих виробників є додатковими факторами впливу. Витрати зберігання, податки і страхові поліси також визначають ринкову вартість, але у довгостроковій перспективі.

Якою є ціна міді за кілограм на біржі?

Ціна за кілограм мідного брухту, яку сплачують комерційні покупці, визначається поточною ринковою вартістю, також відомою як ціна міді на фондовому ринку або ціна брухту. У середньому, вартість 1 кг чистої міді на Лондонській біржі металів становить 4–6 євро. Відповідна дилерська маржа потім віднімається від цієї поточної ринкової вартості. Він складається із витрат на приймання, сортування, утилізацію чи переробку, а також інших комерційних витрат і розраховується кожним покупцем міді індивідуально. Звичайно, тут відіграє роль і якість мідного брухту, що поставляється, і поточна ціна на нову мідь.

Купівля міді – безпрограшна ситуація як продавця, так покупця. Перш ніж ви здасте металобрухт у пункт прийому металобрухту, має сенс дочекатися вигідної ціни, і відсортувати металобрухт, щоб отримати максимальний прибуток від угоди.