metallolom.kiev.ua logo

+380 (63) 892 28 30
(Чорний брухт від 3 тонн)

Що потрібно знати про прийом металобрухту в Києві?

18/05/2023

Практично будь-яка діяльність людини не обходиться без відходів, до яких також відноситься і брухт металу. У природних умовах залізо розкладається досить довго і при цьому завдає значної шкоди навколишньому середовищу. Тому оптимальний варіант позбавлення такого «сміття» — найближчий прийом металобрухту в Києві. Так ви не тільки звільните територію від мотлоху, але й зможете добре заробити.

У даній статті ми розповімо про те, на що варто звернути увагу при виборі пункту прийому вторинної сировини, яким чином відбувається сама процедура і, найголовніше, як підвищити ціну металобрухту при здачі. Чи готові? Тоді поїхали…

Вибір пункту прийому брухту

На сьогоднішній день існує безліч пунктів прийому металобрухту, кожен з яких має свої плюси та мінуси. Щоб ви змогли підібрати оптимальний для себе варіант, дамо вам кілька порад, які допоможуть вам зробити правильний вибір.

Отже, перш ніж здати брухт металу в приймання, зверніть увагу на наступні моменти:

  • місцерозташування точки металоприймання у Києві. Природно, що ближче вона розташована до вашого будинку, то менше клопоту буде з доставкою вторинної сировини. Однак зверніть увагу, що деякі компанії, у тому числі і наша, надають послуги самовивезення брухту металу. А за великих обсягів непотрібних металевих конструкцій роблять це абсолютно безкоштовно;
  • види металу, що приймається. Нерідко трапляються неприємні ситуації, коли клієнти, попередньо не ознайомившись зі списком, привозять брухт, який не підлягає прийманню. Тому перед здаванням вторинної сировини необхідно уважно ознайомитися з переліком металобрухту, який приймає обрана вами компанія;
  • наявність ліцензії. Скажімо прямо, не всі пункти прийому металобрухту у Києві мають право вести такий вид підприємницької діяльності. Співпраця з такими компаніями може мати сумні наслідки. У кращому разі, ви просто не отримаєте грошей за свій брухт. У найгіршому — понесете адміністративну чи кримінальну відповідальність;
  • ціна прийому металу. Це по суті ключовий фактор. Адже погодьтеся, що кожен хоче отримати максимальну ціну за 1 тонну металобрухту. Однак зазначимо, що не завжди найпривабливіша ціна себе виправдовує. Перечитайте ще раз попередній пункт, і ви зрозумієте, що ми маємо на увазі.

Якщо ви хочете знайти найближчий прийом металобрухту у Києві з максимально вигідною ціною та наявністю ліцензії, то ми вас вітаємо. Ви його вже знайшли!

Процедура прийому металевої вторинної сировини

Процедура прийому брухту металів досить проста. Однак все ж таки існують певні правила, яких необхідно дотримуватися:

  1. Визначення точної ваги. При зважуванні вторинної сировини необхідно враховувати вагу тари (вантажної машини), в якій розміщено брухт, а також наявність сторонніх включень у вигляді інших матеріалів.
  2. При здачі певних предметів, таких, як автомобіль, потрібно буде надати прийманню документи, які підтверджують право власності на цю річ.
  3. У разі прийому металу від юридичних осіб складається відповідна документація.

Ще раз повторимося, щоб не потрапити в халепу і не порушити закон при здачі брухту металу, звертайтеся тільки до ліцензованих пунктів прийому.

Від чого залежить ціна брухту?

Ціна прийому металобрухту в Києві та Україні загалом залежить від наступних факторів:

  • наявність сторонніх матеріалів та п
    • рівень попиту з боку металургійних підприємств. Чим він вищий, тим, відповідно, вищий і вартість брухту;
    • вид металу та загальний стан брухту. Якщо метал тривалий час лежав на відкритому повітрі і є суцільним решетом, то вартість його буде дещо нижчою, ніж ціна прийому цілісних металевих конструкцій;
    • складність навантаження та транспортування при самовивезенні;
    • наявність сторонніх матеріалів та п